Кошик
Загальна сума
0 грн

Топ-10 Дивовижних фактів про піцу

Напевно, не має таких людей, які не люблять піцу! Дехто любить з сиром, інші з ковбасою або овочами, а комусь, взагалі, потрібно усього та побільше!

Цікавий факт у тому, що піца – одна з найпростіших у приготуванні страв у світі. Давайте згадаємо, з чого вона складається? Шматочок запеченого тіста з начинкою і все… Можливо, саме цією простотою піца полонила серця мешканців нашої планети. Підтвердженням цього є дивовижні факти, зібрані «Фабрикою піци» з усіх куточків світу.

Факт перший. Мешканці Європи у середньому з’їдають приблизно 300 кг піци на рік. Ці данні взяті лише по доставці піци додому. У закладах харчування таких як кафе, ресторани, піцерії по всьому світу щодня з’їдають понад 500 мільйонів піц. Згідно статистичних даних, 93% американців куштують піцу не менше ніж один раз на  місяць.  350 шматочків піци кожну секунду з’їдають мешканці США

Факт другий. У 1738 році в місті Неаполь (Італія) відчинила двері для відвідувачів перша у світі піцерія та мала назву Антіка (Antica Pizzeria)

Факт третій.  Ви можете уявити собі найбільшу піцу у світі, яка вона?

Факт четвертий. Піца у формі конуса – це хитра видумка італійців, що дає можливість їсти улюблену страву на ходу.

Факт п’ятий.  Найпопулярніший інгредієнт піци – пепероні (гострий різновид салямі з італійсько-американським корінням). Опитування проведені серед власників піцерій та шанувальників цієї страви підтвердили, що пепероні входить до складу кожної третьої піци та становить 36% усіх проданих піц.

Факт шостий. Показники замовлень жінками овочевої (вегетаріанської) піци  у два рази більше ніж чоловіками.

Факт сьомий. Відомий французький письменник Олександр Дюма у 1842 році, подорожувавши Італією, завітав до Неаполя. Скуштувавши справжньої італійської  піци, він вирішив присвяти їй розділ у своїх дорожніх нотатках про італійські канікули. В VIII главі Corricolo читач знайде велику кількість рецептів, які письменнику вдалось зібрати під час мандрівки. В тому числі є розповіді про способи і особливості приготування піци з різноманітних  інгредієнтів, таких як: оливкова олія, сало, анчоуси, помідори, лук, сир різних сортів. Дюма писав, що піца - це мудрість та хитрість італійців. Як з цим не погодитись?

Факт восьмий. У більшості американських компаній введено заборону на «перебування» піци у приміщені офісу. Знаєте чому? Вважається, що приблизно 7 мільйонів документів та паперів псуються саме через неї.

Факт дев’ятий.  78 % тих, хто любить надовго «застрягти» в мережі Інтернет, назвали піцу улюбленою стравою.

Факт десятий. НАСА розробляє 3D принтер, який зможе друкувати піцу для космонавтів.

З’явилось бажання з’їсти шматочок піци? Не зволікай, дзвони або замовляй онлайн. Фабрика піци – швидка доставка у будь-який куточок Тернополя.